Одноразові колективні представницькі заходи

Термін проведення

Відповідальний

1.

Науково-практична конференція (учителі історії, музей «Сокальщина», учні шкіл) до 100-річчя подій Української революції 1917-1921рр.

2.

Семінар-практикум відповідальних за правову роботу в навчальних закладах.

Круглий стіл «Школа – безпечний простір для дитини».

За участю представників ювенальної превенції; практичних психологів, представників духовенства, МО.

Матвіїв Г.О.

Фенчин Г.М.

3.

Навчальний семінар «Організація навчально-виховного процесу з метою якісної підготовки учнів до ЗНО з математики».

Білик О.І.

4.

Семінар-практикум «Формування професійної майстерності педагогів у контексті підготовки учнів до ЗНО»

1. Підготовка учнів до ЗНО.

Використання опорних схем при підготовці учнів до ЗНО з хімії. (майстер-клас Петришак Н.Б.)

2. Практикум по вдосконаленню предметної компетенції вчителів хімії «Готуємось до ЗНО-2018».

5.

Конференція «Рідкісні рослини Сокальщини».

Березень

6.

1. Підготовка учнів до ЗНО.

Використання опорних схем при підготовці учнів до ЗНО З хімії. (майстер-клас Петришак Н.Б.)

Лютий-березень

7.

Інформаційно-методична нарада «Аналіз результатів ЗНО 2017р.. Особливості програми ЗНО з історії 2018 р. та організація навчально-виховного процесу в 11 класі».

8.

Круглі столи щодо обговорення нових навчальних планів, програм, підручників для 10 класу.

Лютий

Методисти

9.

Індивідуальний підхід учителя при підготовці до ЗНО.

Шарова Н.В.

10.

Інформаційно-методична нарада «Аналіз результатів ЗНО 2017р..Особливості програми ЗНО з географії 2018 р. та організація навчально-виховного процесу в 11 класі».

11.

Районна екологічна конференція «Екологічні проблеми сьогодення та майбутнього».

Квітень

12.

Круглий стіл «Проектна діяльність в роботі учителя фізики».

Лютий

Білик О.І.

13.

Науково-практична конференція до 125 річчя з дня народження  Йосипа Сліпого

Січень-лютий

Плюхін Л.Б.

14.

Круглий стіл «Нова українська школа. Новий державний стандарт початкової загальної  освіти».

Квітень

Кулик А.С.