Психологічна служба

Наказ про організацію роботи психологічної служби району  у 2013-2014н.р.
Наказ про проведення конкурсу на кращу електронну презентацію серед працівників психологічної служби

Конкурс на кращу електронну презентацію  (наказ)

Рекомендації "Як допомогти людині при постравматичному синдромі"

Тиждень психології в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІст.№4-ліцей»
   З 17.02.2014р.по 21.02.2014р.в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІст.№4 –ліцей» відбувся тиждень психології. Під час Тижня проводились конкурси малюнків, плакатів, виставки, тренінгові заняття, лекції-інструктажі, виховні заходи.
  Кожен день Тижня був присвячений визначеній темі та заходам, цілі яких реалізовувались протягом дня, залишивши приємну згадку для дітей, батьків та педагогів, сприяв кращому розумінню себе і оточуючих людей. Практичний психолог Боліжук Н.П. та соціальний педагогт Клемба І.І. провели велику роботу щодо організації та проведення Тижня психології.
 Матеріали тижня узагальнено та видано наказ по відділу освіти «Про підсумки проведення Тижня психології» (наказ)

Семінар практичних психологів на тему «Психологічний супровід адаптаційного періоду пятикласників. Особливості роботи».

27 лютого 2014р. на базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст№4.-ліцей» відбувся семінар практичних психологів на тему «Психологічний супровід адаптаційного періоду п’ятикласників. Особливості роботи». Проблему адаптації учнів п’ятих класів до основної школи було розглянуто в рамках впровадження нового Держстандарту.
  З роботою навчального закладу, присутніх познайомила заступник директора Дмитрук О.С.. Практичний психолог Боліжук Н.П. ознайомила  з результатами досліджень рівня адаптованості учнів-п’ятикласників школи та планування, проведення корекційно-розвивальної роботи.
Надія Петрівна провела психологічну гру «Калейдоскоп», як вид розвиваючої роботи. Ігровий сюжет виступив обрамленням, загальним тлом, на якому вирішувалися розвиваючі й корекційні психологічні завдання.
«Велика» психологічна гра налаштовувала на усвідомлення проблем, завдань ведучих і учасників. Гра відкрила ресурс розвитку, що є в класі і в окремих учасників (до чого вони реально готові, до чого не готові, що їм цікаво, що – ні).. Переважно «Велика» психологічна гра застосовується у критичні моменти класного колективу (результата соціометричного досліджень).
В основі ігрової дії був образ гарних, різноманітних візерунків. Калейдоскоп присутній в 3-х своїх іпостасях: як реальна іграшка, у яку можна подивится; як різнобарвний паперовий візерунок; як метафора людських відносин.
Також практичні психологи мали можливість переглянути заняття з елементами тренінгу, яке провела соціальний педагог Клемба І.І. на тему: «Контроль і конфліктна ситуація»
Всі присутні психологи зазначили належну підготовку, доброзичливу, теплу атмосферу та мали можливість отримати на електронних носіях матеріали семінару.