План роботи РМК

Засідання ради РМК 10.01.2018р.

 

 

№п/п

Порядок денний

1.      

Схвалення досвіду вчителя історії Сокальської СШ І-ІІІст. №3 Нестерук Н.Р. з проблеми «Використання  ІКТ  в процесі вивчення культури на уроках історії»

2.      

Схвалення досвіду керівника гуртка ЦТД м.Великі Мости Сенюти Ольги Іванівни.

 

3.      

Схвалення методичних доробок педагогів, які атестуються на підтвердження педагогічного звання «Учитель-методист»

·        Пасічної Ольга Іванівни, учителя математики Великомостівської ЗШ І-ІІІст.

·        Райти Оксани Богданівни, учителя української мови та літератури Великомостівської ЗШ І-ІІІст.

·        Новікової Наталії Олексіївни, учителя початкових класів Острівського НВК

·        Кіселик Галини Омелянівни, учителя початкових класів Сокальської СШ І-ІІІст. №3

·        Яреми Світлани Іванівни, учителя музичного мистецтва Сокальського НВК «ЗШ Іст. – гімназія» ім.. Олега Романіва

·        Виглінської Оксани Тимофіївни, учителя географії Сокальського НВК «ЗШ Іст. – гімназія» ім.. Олега Романіва

·        Гущик Марія Петрівна, учителя історії Сокальського НВК «ЗШ Іст. – гімназія» ім.. Олега Романіва

·        Фарини Оксани Зіновіївни, учителя англійської мови Сокальської СШ І-ІІІст. №3

 

 

4.      

Схвалення методичних доробок:

-         «Програма для підвищення професійної компетентності педагогів з проблем, що виникають у процесі роботи з обдарованими дітьми» (Якимюк Н.П., практичний психолог  Сокальської ЗШ І-ІІІст. №2 ).

-         Програма факультативного курсу «Психологія розвитку емоційного інтелекту» (Ващишин Т.П., практичний психолог Сілецької ЗШ І-ІІІст. )

-         Програма факультативу з географії для учнів 9-10 класів «Географія країн Євросоюзу» (Грицюк О.С., учитель Сокальської ЗШ І-ІІІст. №4);

-         Навчальна програма гуртка з хімії «Досліджування та вирощування кристалів» (Швець О.І., учитель Сілецької ЗШ І-ІІІст.);

-         «Через терни до зірок: шлях до серця обдарованої дитини» (Кровіцька Л.Я., учитель Сокальської ЗШ І-ІІІст. №4)

-          «Робота з творчо обдарованими учнями» ((Кірик Ю.І., учитель Великомостівської ЗШ І-ІІІ ст. ;

-          «Розв’язуємо рівняння» (Генташ Н.Я., учитель Сокальської гімназії ім. Олега Романіва); 

-          «Робота з обдарованими дітьми в рамках проведення тижня математики» (Кровіцька Л.Я., вчитель Сокальської ЗШ І-ІІІст. №4 );

-          «Використання елементів дискусії на уроках зарубіжної літератури» (Пухевич Н.С., учитель зарубіжної літератури Стенятинської ЗШ І-ІІІст.)

-          «Нестандартні уроки з літературного читання та української мови з використанням мультимедійних презентацій» (Грисюк Т.Я.,  учитель початкових класів Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3)

-          «Шляхи аналізу художнього твору на уроках української літератури» (Грицай Н.М., вчитель української мови та літератури  Великомостівської ЗШ І-ІІІст. )

-         Позакласне читання» (система уроків української літератури для 10-11 класів з презентаціями) (Кантор О.В.,  учитель української мови і літератури Сокальської ЗШ І-ІІІст. №2);

-         «Нестандартні уроки з літературного читання та української мови з використанням мультимедійних презентацій» (Грисюк Т. А., учитель початкових класів Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3)

ТА ІН.