Методичні доробки

У жовтні 2017 радою РМК схвалено такі методичні доробки

ВІТАЄМО АВТОРІВ!!!!

 

Схвалити методичні посібники :

·        Галета О.В. Готуємось до ЗНО.

·        Інтегровані уроки в початкових класах (творча група учителів початкових класів: Мигаль Н.Б., Дробиняк Г.В., Петрівська Г.П., Гарасимчук М.В., Ковалишин С.М., Борис О.І. – педагоги Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст., Свистун Г.В., Малець Т.І. – педагоги Сокальської ЗШ І-ІІІ ст..№5, Булка Н.Р., вчитель  Сокальської ЗШ І-ІІІ ст..№2, Кисіль М.Б., Мельник Л.П. – педагоги Сокальської ЗШ І-ІІІ ст..№4, Вовк І.С., Ваник З.П. – педагоги Сокальської СШ І-ІІІ ст..№3.)

·         «Математика +Інтегровані уроки»  (творча група учителів інформатики: Черкавська Л.О., Федюк Л.Б., Глюз Н.В., Войтович Н.Б., Кравцов В.П., Білик О.І.)

·        Різнорівневі завдання з алгебри. 8 клас. (результати роботи творчої групи учителів математики: Зварич І.М., Пасічна О.І., Чопик О.Л., Кровіцька Л.Я., Винниченко Р.М., Федюк О.М., Томчук Т.Я., Гушин Р.О., Ярмола Я.М., Стрепка Г.О., Зджанська Г.О., Білик О.І.).

·        Різнорівневі завдання з геометрії. 8 клас. (результати роботи творчої групи учителів математики: Галета о.В., Генташ Н.Я., Гуз Н.Ф., Климчук Н.Б.)

·        Методичний комплекс різнорівневих вправ з хімії (результати роботи творчої групи учителів хімії: Батіг О.І., Гадлятовська Н.Б., Думас М.П., Деленко О.Л., Когут О.Р., Пальцева І.В., Петришак Н.Б., Харчина Л..).

·        Методичний комплекс різнорівневих вправ з біології (результати роботи творчої групи учителів біології: Батіг О.І., Баврук Н.С., Безручко Л.С., Гладиш Н.Р., Грицик С.Д., Кріцак Н.Я., Лагода Л.В., Лемега І.П., Локач Г.В., Мроць О.П., Павлосюк Т.М.)

·        Груша І.Д., Ільницька З.С. Потенціал обдарованості. Робота з обдарованими дітьми з англійської мови.

·        Шевчук Л.В. Сторінки історії рідного краю.

·        Збірник завдань з української мови для підготовки до ЗНО  (робота творчої групи учителів української мови та літератури: Пелех О.Б., Плюхін Л.Б., Грицай Н.М. , Процюк О.О. , Уманська Л.Л., Іванчина Н.П., Томашівська М.Б.)

·        Олімпіадні завдання із зарубіжної літератури (8-10 класи) (робота творчої групи:  Плюхін Л.Б., Грачова Н.М., Кушіль М.В. , Малиш С.П., Душак Н.М., Семенюк О.М., Михальчук Н.М., Бурлаковська Н.В., Задорожна Т.М.

·        Наливайко О.Є.

·        Гібляк Г.В. Робота над створенням програм для спецкурсів.

·        Гібляк Г.В.Благодійна допомога у школі, діяльність благодійних фондів та піклувальної ради.

·        Рухливі ігри з елементами логічного мислення (Робота творчої групи вихователів ДНЗ, керівник Галина Щербата)