Засідання клубу педагогічної майстерності Ім.Василя Сухомлинського

8 жовт. 2013
25 вересня 2013 року у Сокальському НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№4-ліцей" відбулося святкове засідання клубу педагогічної майстерності ім. Василя Сухомлинського, під керівництвом учителя - методиста Пинки Н.М.

Дзвінкоголосий шкільний дзвоник вкотре покликав дітей до школи. Продовжує і свої творчі пошуки  клуб вчительської майстерності «Творчий неспокій»  ім. .В.Сухомлинського, засідання якого проходять у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст№4-ліцей». Керує клубом учитель-методист Пинка Надія Михайлівна.

«Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий зв’язок між інтелектуальним життям особистості і проявом її сил в активній діяльності», - вчив  В.О.Сухомлинський. Як скористатися мудрими порадами Великого Вчителя Сухомлинського, йдучи в ногу з часом,  використовуючи новітні технології навчання?  Як зберегти душу дитини чистою і світлою, наповнити її любов’ю до світу? Це і стало лейтмотивом першого засідання клубу, яке відбулося 25 вересня 2013 року.

Круглий стіл «Спадщина великого вченого - педагога сучасності», був присвячений 95-річчю від  дня народження  В.О.Сухомлинського. Учасники клубу заслухали  такі доповіді: «Мудра людина із щирим серцем»( доп. Дмитрів Л.Г.- Бояницька ЗШ Іст.), «Роль В.Сухомлинського в історії української педагогіки» (доп.Кісіль М.Б., Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст№4-ліцей»), «Значення книги у житті дитини»(Рижок Л.М. Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст№4-ліцей»), «Заповіді любові Світлоносця»(Ярчак М.Я. Хлівчанська ЗШ І-ІІІ ст.) та усі присутні учасники клубу взяли активну участь в їх обговоренні.

Теорія і практика у педагогіці нероздільні. Відрадно було дивитися урок-театралізацію за творами В.Сухомлинського з позакласного читання на тему «В гостях у казки чарівної», який підготувала Пинка Н.М. та її маленькі вихованці, учні 1-Б класу.

На засіданні клубу було  розглянуто ряд питань щодо професійного самовдосконалення учителя.

Пинка Н.М. ознайомила присутніх з планом роботи клубу на рік. Педагоги отримали домашнє завдання: взяти участь у дослідницькому проекті «Творчість Великого Добротворця _ В.О. Сухомлинського».

Методист РМК  Кулик А.С.