Засідання ОМО вчителів 3 класів Сокальського ОО

26 лют. 2015
19 лютого 2015 року у Жвирківській ЗШ І-ІІІ ст . відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 3-іх класів Сокальського ОО на тему «Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів». Педагоги відвідали відкритий урок з курсу «Я у світі» на тему «Державні символи України», який провела вчитель Гарасимчук М.В. На уроці було використано ІКТ, учні працювали в групах, готували презентацію державних символів України.

Присутні  були  учасниками  свята  пізнавального  характеру «Ходи, Колодію, до  нас  на  затію», проведеного  класним  керівником Борис О.І., де  знайомились  з народними  традиціями святкування Колодія (Масляна).

Для  підвищення  педагогічної майстерності, досвідом  роботи поділилась  Ковальчук Н.Ю. вчитель  Сокальського НВК « ЗШ І-ІІІст. №4- ліцей» , яка  підготувала  реферат  на  тему «Використання  інтерактивних  форм   навчання  у  початкових  класах» та Пелипишин І.С. вчитель Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. провела  тренінг «Як  покращити  пам'ять  дитини». Де  запропонувала комплекс  вправ  для  розвитку  короткочасної, механічної, словесно-логічної, зорової, слухової, моторної  пам’яті.  Борис О.І., вчитель Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. провела майстер- клас  з  педагогічної  майстерності  на  тему «Портфоліо  як  технологія  автентичного  оцінювання  професійної  діяльності».

Керівник ОМО 3-х класів Сокальського ОО

Гарасимчук Марія Володимирівна