Конкурс серед школярів

13 лист. 2013
Український католицький університет проводить конкурс, присвячений 200-літтю з Дня народження Т.Г. Шевченка

Український католицький університет проводить Всеукраїнський конкурс есе на тему «Молітесь Богові одному, молітесь правді на землі» (духовне начало у творчості  Тараса Шевченка). Конкурс, присвячений 200-літньому ювілею Кобзаря, у конкурсі  беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл,МАН.

Мета конкурсу: відкрити для себе Шевченка, по-новому. Сподіваємося, що такий формат стимулюватиме творче та духовне самовдосконалення молоді, допоможе виявити обдарованих учнів.

Учасники мають надіслати конкурсні роботи до 25 грудня 2013 року. Роботи приймаються за адресою: 79011, м. Львів, вул. І. Свенціцького, 17, (тема листа: «Духовне начало в поезії Тараса Шевченка») або ж на електронну пошту [email protected] з тією ж темою.

Фінал конкурсу і нагородження переможців відбудеться 12 березня 2014 року в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 29.