Педагогічні читання

8 жовт. 2013
Оголошено тему педагогічних читань для педагогів Сокальського району

Педагогічні читання  2013-14 н.р. будуть проведені  на тему «Використання творчої спадщини Великого Кобзаря: педагогічний аспект». В рамках педагогічних читань буде проведена  виставка  педагогічних доробків, присвячених Т.Г. Шевченку. Педагогічні читання відбудуться  у три етапи:    І етап – шкільний (провести у ЗНЗ та ПНЗ у листопаді 2013р.) ІІ етап – окружний (провести в опорних школах у грудні 2013р); ІІІ етап – районний (провести 11 січня 2014 р. у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей», початок -  1100). Запрошуються усі педагоги, яких зацівила названа тема та які мають власні ідеї щодо впровадження "Шевченкової педагогіки" у школі. Детальніше про захід читайте на сторінці "Накази віділу освіти".