18 бер. 2014

Семінар-практикум шкіл, які працюють в еколого-натуралістичному напрямку

Метою екологічного виховання є формування екологічної свідомості, що охоплює поняття екологічної моралі – збалансованості між сприйняттям навколишнього середовища, його пізнанням і поведінкою людей по відношенню до нього. Для 19 загальноосвітніх навчальних закладів Сокальського району пріоритетним напрямком розвитку є еколого-натуралістичний. 3 березня 2014р. у Великомостівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» було проведено районний семінар-практикум шкіл, які працюють в еколого-натуралістичному напрямку.
18 бер. 2014

Семінар-практикум з екологічного напрямку

12 березня 2014 року на базі Сокальського ДНЗ №7 відбулося засідання семінару-практикуму на тему «Використання пошуково-дослідницької діяльності у роботі з дітьми дошкільного віку»
17 бер. 2014

Педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня

12 березня 2014 року в Сокальському НВК « ЗШ І-ІІІ ст №2-ліцей» відбувся педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня з проблеми «Самопідготовка в ГПД як важливий чинник організації навчального процесу початкової школи».
14 бер. 2014

Проведення майстер - класу

«Використання ІКТ як засіб професійного вдосконалення бібліотекаря»

Cемінар-практикум вчителів польської мови

11 березня 2014 року в приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст.№4-ліцей» відбувся семінар-практикум вчителів польської мови
13 бер. 2014

Конкурс на кращий конспект уроку з української літератури «Вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка в 9 класі

Тарас Шевченко-геніальний син українського народу, пророк національного відродження
13 бер. 2014

Конкурс "Найкращий педагогічний блог"

З березня по травень 2014р. відбудеться районний конкурс "Найкращий педагогічний блог", з умовами участі у конкурсі можна ознайомитися в розділі "Педагогічні конкурси"

Педагогічний конкурс

Конкурс"Вчитель року-2014" у номінації "християнська етика"

Дистанційне навчання керівників

11 березня в рамках роботи районного семінару-практикуму заступників директорів з навчально-виховної роботи відбувся дистанційний семінар "Компетентнісний підхід в освіті" з досвіду роботи дирекції Княжівської ЗШ І-ІІІст.
11 бер. 2014

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

11 березня організовується дистанційний семінар-практикум "Компетентнісний підхід до освіти". Досвідом роботи щодо організації методичної роботи в умовах компетентнісного підходу, щодо розвитку ключових компетенцій учнів засобами сучасних уроків та позакласних заходів ділиться дирекція та педагогічний колектив Княжівської ЗШ І-ІІІст.. Матеріали семінару, відео-уроки протягом дня будуть розміщені на сторінці "Дирекції шкіл". Завідувач РМК Г.Гібляк