10 лист. 2014

Пріоритені напрямки позакласної роботи:перші підсумки впровадження новації.

6 листопада, на засіданні колегії відділу освіти, підведено підсумки спільної роботи відділу освіти, районного методичного кабінету, навчальних закладів з впровадження пріоритетних напрямків позакласної роботи. Аналіз стосувався існуючої мережі пріоритених напрямків у ЗНЗ І-ІІст. та ЗНЗ І-ІІІст., діяльності шкіл щодо розвитку сфери позакласної освіти, впливу новації на модернізацію позакласної роботи у школах. Члени колегії мали змогу ознайомитися з кращим досвідом роботи по кожному з напрямків, розглянути рейтингову оцінку роботи шкіл по напрямках, вказали на окремі недоліки, визначили здобутки та накреслили перспективи розвитку сфери позакласної роботи.
7 лист. 2014

Окружне методичне засідання вчителів 3-х класів Великомостівського ОО

4 листопада 2014 року у Пристанській ЗШ І – ІІ ст. відбулося чергове окружне методичне засідання учителів третіх класів Великомостівського ОО. Тема засідання: «Дидактична гра – спосіб залучення школярів до розумової діяльності».
4 лист. 2014

Пробне тестування – добра можливість перевірити свої знання

Усім, хто має намір продовжувати навчання у ВНЗ України та планує проходити зовнішнє незалежне оцінювання, пропонуємо оцінити рівень навчальних досягнень під час ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ.
24 жовт. 2014

Школа молодого вихователя

22 жовтня 2014 року на базі ДНЗ № 9 м.Сокаля відбулося засідання Школи молодого вихователя. Відповідно до плану роботи керівник Школи молодого вихователя Волошин С.І. провела з присутніми обговорення основних нормативних вимог щодо ведення документації вихователем ДНЗ, надала їм корисні рекомендації.
24 жовт. 2014

Виховання маленьких патріотів

23 жовтня 2014 року на базі ДНЗ «Малятко» с. Забужжя проводилось засідання районного методичного об»єднання музичних керівників на тему «Використання ІКТ на музичних заняттях в дошкільному навчальному закладі».
22 жовт. 2014

Математичний турнір - бій заради краси математики.

19 жовтня у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбувся Всеукраїнський турнір юних математиків ім. М. Ядренка. Задачі на турнір були авторськими, підібрані різного рівня і напрвленості, більшість із них допускають як традиційні, так і нетрадиційні методи розв'язання.
21 жовт. 2014

ОМО вчителів математики Сокальського ОО №2

16 жовтня 2014 року Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст. гостинно зустріла учасників окружного методичного об’єднання вчителів математики Сокальського освітнього округу №2. Згідно з планом роботи ОМО, засідання розпочала вчитель математики Зджанська Г.О. Вона провела майстер-клас з теми «Сучасні підходи до самоосвіти вчителя з розвитку методичної компетентності», у якому увага була зосереджена на підготовку вчителя до комплексного іспиту вчителів з фаху у системі online. Інформація супроводжувалась презентацією ключових запитань з методики викладання математики, зразками пробних тестів.
20 жовт. 2014

Семінар з пріоритетного напрямку "Народознавство"

Відповідно до планів роботи відділу освіти та методичного кабінету 17 жовтня 2014р. у Жужелянській ЗШ І ст. відбувся семінар керівників шкіл, що працюють у пріоритетному напрямку «Народознавство» на тему: «Пошук шляхів підвищення рівня вихованості молодших школярів засобами народознавства». Нині йде інтенсивний пошук шляхів підвищення рівня освіченості й вихованості наших учнів. Великої уваги заслуговують інноваційні технології виховання школярів у позаурочний час, зокрема використання засобів народознавства, спрямоване на співпрацю вчителів, учнів, батьків.

Пробне ЗНО-2015

З метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання у березні буде проведене пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з таких навчальних предметів:

ЗНО-2015

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» визначено основні складові формату ЗНО-2015.