31 січ. 2015

Кожна дитина – національне надбання країни і держави

Пинка Надія Михайлівна, вчитель Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№4», 14 грудня 2014 року, брала участь у Першому Міжнародному конкурсі з гуманної педагогіки «Кожна дитина – національне надбання країни і держави» та отримала сертифікат Львівського обласного центру гуманної педагогіки.
27 січ. 2015

Підсумки проведення конкурсу на кращу презентацію до уроку серед вчителів початкових класів

Відповідно до наказу відділу освіти від 25.11.2014 року № 708/ОД, з метою виявлення творчої ініціативи вчителів, стимулювання їх до творчого самовдосконалення, підвищення професійної майстерності, популяризації застосування сучасних інноваційних технологій навчання, поширення перспективного педагогічного досвіду було проведено конкурс на кращу презентацію до уроків природознавства у 1-3 класах серед учителів початкових класів ЗНЗ району.
27 січ. 2015

Засідання майстер - класу вчителя біології

26 сiчня 2015 року на базі Забузької ЗШ І-ІІІ ст. вiдбулося чергове заняття майстер-класу вчителя бiологiї Варязької ЗШ I–III ст. Крiцак Н.Я. з проблеми «Формування компетенції самоосвіти та саморозвитку учнiв через використання iгрових технологiй у навчально-виховному процесi з бiологiї».
27 січ. 2015

«Ніщо велике ніколи не було досягнуто без ентузіазму»

У січні 2015 року в Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся другий етап конкурсу "Вчитель року-2015" у номінації «Правознавство».
27 січ. 2015

Педчитання «Андрей Шептицький - духовний будівничий української нації»

В рамках заходів, спрямованих на вшанування пам'яті митрополита Андрея Шептицького та відзначення 150-річного ювілею від дня його народження, 22 січня 2015 року відбулись педагогічні читання на тему «Життєвий приклад та спадщина митрополита Андрея Шептицького – духовний скарб для педагогів, батьків, дітей».
26 січ. 2015

ПЛЕКАЄМО НЕ ПУСТОЦВІТ, А МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Конкурс творчих робіт для випускників шкіл пільгових категорій
23 січ. 2015

Стартує ІІ етап Конкурсу "КЕНГУРУ"

Розпочато оформлення заявок для участі учнів ЗНЗ району в Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" ІІ етап 2014-2015 н. р., який відбудеться 19 березня 2015 року.
20 січ. 2015

Конкурс презентацій

«Михайло Лермонтов. Мотиви свободи і самостійності у творчості російського поета Михайла Лермонтова»
17 січ. 2015