26 лист. 2014

Засідання ОМО вчителів математики Великомостівського ОО

20.11.2014 року на базі Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. - ліцей» проведено засідання окружного методичного об’єднання вчителів математики Великомостівського освітнього округу.
20 лист. 2014

Школа резерву керівних кадрів

19 листопада 2014 року в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. №4- ліцей» під керівництвом методиста районного методичного кабінету Куртіної Н. С. пройшло навчання учасників Школи резерву керівних кадрів.
18 лист. 2014

Засідання ОМО вчителів 2 класу Белзького ОО

На базі Белзької ЗШ І-ІІІст. 13 листопада 2014 року відбулось засідання ОМО вчителів 2 класу Белзького ОО. Досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках літературного читання та української мови поділилась вчитель Дібровської ЗШ І-ІІст. Гайдюк Н.П. Педагог Карівської ЗШ І-ІІст. Кушнір О.М. продемонструвала свою педагогічну майстерність у використанні гри - незамінного атрибуту навчально-виховного процесу в початковій школі, зокрема, на уроках української мови та літературного читання.

Засідання ОМО вчителів 3 класів Забузького ОО

12 листопада 2014 року на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання ОМО вчителів 3 класу Забузького та Ільковицького ОО. Члени методичного об’єднання відвідали урок української мови на тему : «Вимова і правопис слів із ненаголошеними [е], [и] в коренях слів, які перевіряються наголосом.». Досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках поділилась вчитель Віра Зоряна Іванівна. Вона вміло продемонструвала свою педагогічну майстерність у використанні на уроці гри та казки.
17 лист. 2014

Перші кроки формування нової моделі "Школа безпеки"

13 листопада, у відділі освіти, відбувся круглий стіл керівників шкіл, пріоритетним напрямком у позакласній роботі яких буде напрямок "Школа безпеки".
17 лист. 2014

Засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Забузького ОО.

13 листопада 2014 р. в Забузькій ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Забузького ОО. Члени методичного об’єднання відвідали урок української мови на тему : «Правопис іменників жіночого роду з нульовим закінченням в орудному відмінку», який підготувала та провела Ракобовчук Ірина Миколаївна.
15 лист. 2014

Окружне методичне засідання вчителів 3-х класів Сокальського ОО

Навчання учнів початкових класів є особливим. Насамперед тому, що вони ще зовсім юні, а тому потребують безмежної турботи і доброзичливості. Це діти з відкритими серцями і неймовірним потягом до знань, вони хочуть пізнати таємниці світу. І лише від учителя залежить чи збережеться це бажання надовго.
12 лист. 2014

Чергове засідання ОМО вчителів 1 -х класів Великостівського освітнього округу

З метою підвищення професійної майстерності й активізації творчого потенціалу педагогів району, обміну досвідом роботи з проблеми удосконалення сучасного уроку 11.11.2014 року у Куличківському НВК «ЗШ І – ІІ ст.-дитячий садок» було проведено засідання ОМО учителів 1 класів Великомостівського ОО.
11 лист. 2014

"Хто володіє слоіом, той володіє світом..."

Конкурс друкованих видань, газет «Гостре перо»
10 лист. 2014

Про альтернативні форми об''єднання молоді у школах Сокальського району

На нараді керівників шкіл 6 листопада 2014 р. підведено підсумки розвитку клубної роботи та наукових товариств, представлено кращий досвід роботи учнівських клубів.