16 жовт. 2014

Нові здобутки учнів Сокальщини

Загальноосвітні навчальні заклади Сокальщини взяли активну участь у соціально - екологічному проекті «Еко-зв’язок Київстар». Мета проекту - формування культури збереження природних ресурсів.
10 жовт. 2014

Засідання Школи молодих педагогів математики, фізики та інформатики

2 жовтня 2014 року на базі Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання Школи молодих педагогів математики, фізики, інформатики, які нещодавно із студентської лави прийшли працювати у школи нашого району.
8 жовт. 2014

НЗ району по еколого-натуралістичному пріоритетному напрямку

З метою узагальнення результатів роботи ЗНЗ району по еколого-натуралістичному пріоритетному напрямку, поширення кращого досвіду роботи 6 жовтня 2014 року на базі Борятинського НВК "ЗШ І-ІІ ст.- дитячий садок" відбувся семінар - практикум з проблеми «Реалізація еколого-натуралістичного напрямку розвитку школи: організація науково-дослідницької роботи на навчально-дослідній земельній ділянці».

Чергове засідання ОМО вчителів біології та хімії Белзького освітнього округу

6 жовтня в на базі Борятинського НВК «ЗШ І-ІІ ст.- дитячий садок» відбулось засідання методичного об’єднання вчителів біології і хімії Белзького освітнього округу з проблеми “Реалізація проблемного навчання через організацію самостійної навчальної діяльності учнів”. В роботі методичного об’єднання взяли участь методист РМК Зажицька Г.М., вчителі хімії та біології шкіл округу.
8 жовт. 2014

Стартує І етап Конкурсу "КОЛОСОК"

21 листопада 2014 року відбудеться Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК – осінній – 2014» (далі – Конкурс). Метою Конкурсу є пропедевтика фізики, хімії, біології. Спеціальна тема цього етапу Конкурсу – «Азбука науки, або Чому це так називається?».
7 жовт. 2014

Квітковий вернісаж

З метою глибшого розуміння природи, виховання любові до прекрасного, вміння бачити і знаходити прекрасні та неповторні її барви, розуміти мову квітів, поглиблення знань з флористики та аранжування кожного року у районі проходить районна виставка- огляд «Квітковий вернісаж» за номінаціями:  аранжування (композиції живих квітів);  флористика (пресовані та об’ємні композиції із сухого рослинного матеріалу);  мінісади із сукулентів. Цього року виставка відбулася 1 жовтня на базі Сокальського БДЮТ, на якій були представлені експонати всіх освітніх округів і проходила вона під гаслом «Україна – єдина країна!»
6 жовт. 2014

З Днем працівника освіти

5 жовт. 2014

Кращі педагоги Сокальщини!!!

Урочистості з нагоди професійного свіята Дня працівника освіти у м. Львів
30 вер. 2014

Олімпіади з навчальних предметів 2014/15 н.р. стартують.

Через два дні у школах району розпочнеться І тур Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Також затверджено графіки проведення районних олімпіад
27 вер. 2014

Засідання Школи молодого педагога

23 вересня 2014 року у Сокальській СШ І-ІІІ ст..№3 відбулося засідання «Школи молодого педагога» вчителів початкових класів навчальних закладів Сокальського району.