22 вер. 2014

Оголошено тему районних педагогічних читань

В рамках заходів, присвячених 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького, освітяни Сокальщини проведуть районніі педагогічні читання на тему "Життєвий приклад та спадщина митрополита Андрея Шептицького - духовний скарб для педагогів, батьків, учнівської молоді". Запрошуємо до участі у заході усіх, кому цікава тема духовних педагогічних роздумів.
22 вер. 2014

Плани-графіки методичної роботи на вересень-жовтень 2014р.

Затверджено плани-графіки методичної роботи з педагогами Сокальського району. Протягом вересня-жовтня відбудуться засідання творчих груп, вступні заняття Шкіл молодих педагогів, районні семінари, РМО та ОМО. Також протягом перших місяців 2013/14н.р. відбудеться (буде оголошено) ряд педагогічних конкурсів та конкурсів для обдарованих учнів.
9 вер. 2014

У системі методичної роботи триває Місячник становлення молодих педагогів.

Щорічно педагогічну родину Сокальщини поповнюють молоді новопризначені педагоги. З метою ефективного планування системи заходів з адаптації новопризначених педагогів, їх професійного становлення та росту педагогічної компетентності, протягом вересня триватиме Місячник становлення молодих педагогів.
9 вер. 2014

Завершено планування усіх напрямків методичної роботи з педагогами Сокальщини

3 вересня радою РМК схвалено План роботи Сокальського районного методичного кабінету, схему-модель методичної роботи з педагогами на 2014/15 н.р.
3 вер. 2014

Інформаційно-методична настановча нарада заступників директорів шкіл

3 вересня відбулася настановча нараа заступників директорів шкіл. Під час наради завідувач рМК Галина Гібляк прозвітувала про стан роботи з професійного розвитку педагогів, проаналізувала результати роботи районного методичного кабінету за 2013/14н.р. Керівникам шкіл представлено модель та план методичної роботи на 2014/15 н.р. Учасники наради визначили пріоритетні завдання щодо модернізації усіх напрямків науково-методичного супроводу діяльності навчальних закладів та роботи з професійного розвитку педагогічних працівників. Також під час наради обговорені такі питання: - Моніторинг нових нормативних документів, що діють у системі загальної середньої освіти. - Нормативно-правове та інструктивно-методичне забезпечення організації навчально-виховного процесу ЗНЗ у 2014/15 н.р. - Основні аспекти внутрішнього шкільного контролю щодо викладання шкільних дисциплін у 2014/15 н.р., організація контролю за станом впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та нових навчальних програм у 3, 6-их класах. - Організація інноваційної діяльності у ЗНЗ району.
2 вер. 2014

Серпнева коференція

22 серпня 2014 року в актовому залі відділу освіти Сокальської РДА відбулась серпнева конференція працівників відділу освіти.
19 черв. 2014

Результати засідання ради РМК

17 червня відбулося засідання ради РМК, на якому розглянуто результати окремих напрямків методичної роботи протягом 2013-14 н.р, а також - схвалено 20 авторських методичних посібники, програму факультативу "Літературна Сокальщина", автроську програму вчителя Поторицької ЗШ І-ІІІст. Олійник Н.Б. "Шкільний європейський клуб. Голова ради Г.Гібляк
19 черв. 2014

Результати засідання ради РМК

26 трав. 2014

Фінал конкурсу

15-16 травня на базі Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді у місті Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку.
26 трав. 2014

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЗНО!

Завчасно підготуйте необхідні документи та поспішайте на ЗНО!