24 лют. 2014

Заходи до Дня рідної мови

Заходи до Дня рідної мови. Згідно плану роботи відділу освіти, відповідно до комплексних заходів щодо всебічного розвитку і функціонування української, з метою виконання Закону України про мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання любові, пошани до рідного слова та підвищення рівня знань учнів з мови; на виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2014рр. 21. 02. 2014 року в школах району будуть проведені заходи Дня рідної мови. До святкування Дня рідної мови будуть залучені класні керівники, вчителі української мови та літератури, вчителі музики, історії та образотворчого мистецтва та учні. Заплановано провести такі заходи: Тематичні уроки «Плекатимеш мову-цвістимуть слова». Радіопередачі «Краса і багатство рідної мови». Конкурс читців-учнів на краще виконання поетичних творів « Cлово рідне, України слава». Інформаційні хвилинки «Походження українського письма». Конкурс малюнків «Мово журавлина, повернись із вирію до нас». Конкурс тематичних газет, листівок «Нетлінні письмена». Вікторини «З мови починається держава». Конкурс творчих робіт «Коли зникає мова, народу більше немає» Виховні заходи «На лебединих крилах…». Інтелектуально-розважальні ігри «Свята і чиста мова материнська...» Свято української пісні. Засідання круглого столу «Сторінками скорботного календаря рідної мови».
23 лют. 2014

Запрошуємо на методичні навчачання

В рамках роботи семінару-практикуму новопризначених керівників шкіл, 25 лютого відбудеться семінар-практикум з проблеми "Організація внутрішнього шкільного контролю". Семінар розпочнеться о 14год. 30хв. у 12 кабінеті відділу освіти. Запрошуємо усіх педагогів, яких цікавить названа тема. Завідувач РМК Г.Гібляк
21 лют. 2014

Педагогічний конкурс "Учитель року"

26.02.2014р. о 14.00 на базі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 відбудеться конкурс “Учитель року-2014” у номінації «Основи християнської етики». Конкурс"Учитель року-2014" у номінації «Основи християнської етики».
19 лют. 2014

Готуємося до закінчкення 2013-14 н.р.

На нараді заступників директорів ЗНЗ, яка відбулася 18 лютого, обговорено основні нормативні та інструктивно-методичні документи щодо закінчення 2013-14 н.р. та проведення ДПА ( з названими документами можна ознайомитися на сторінці "Нормативні документи" .
19 лют. 2014

Нарада заступників директорів ЗНЗ

18 лютого відбулася інструктивно-методична нарада районного методичного кабінету із заступниками директорів ЗНЗ І-ІІІст.
18 лют. 2014

Засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО

19 лютого 2014 р. в Савчинській ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО.
14 лют. 2014

засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Сокальського ОО.

12.02.2014р. на базі Жвирківської ЗШ І-ІІІст. було проведено методичне об’єднання вчителів 4 класів Сокальського округу з проблеми «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей на уроках в початкових класах».
11 лют. 2014

Квест лідерів обласного учнівського парламенту на правовиховну тематику

8 лютого на базі СЗШ№62 у м. Львові відбувся квест лідерів
7 лют. 2014

ОМО учителів 1 класів Забузького ОО

5 лютого на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання ОМО вчителів перших класів Забузького освітнього округу.
4 лют. 2014

"Вихователь-методист року"

21 січня 2014 року було проведено ІІ етап районного конкурсу “Вихователь-методист року”. Завдання Конкурсу - розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи, впровадження нових педагогічних технологій та інноваційних методик навчання і виховання в системі дошкільної освіти Сокальського району. Методист РМК І.Шукатка